Yükleniyor
X
Destek Hattı 0312 285 66 28 | info@oncuisguvenligi.com

Avrupa Birliği uyum yasaları ile birlikte ülkemizdeki iş kazaları ve meslek hastalıkları azalmaya başlamıştır. Fakat yine de oldukça fazla sayıda üzücü olaylarla karşı karşıya kalmaktayız. İş kazaları ve meslek hastalıkları alınacak tedbirlerle önlenebilir. ÖNCÜ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ "ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ"    İşletmelerde iş Güvenliği kültürünün yerleşmesi, bilincin oluşması, kalıcı davranış değişiklerinin kazandırılması, yasal mevzuatlara uygunluk ve iş kazalarını önlemek adına kurulmuş bir danışmanlık şirketidir.
Vizyonumuz,

Yurtiçinde ve yurtdışında ulaşılan başarılı konumunu sürekli geliştirerek iş güvenliği hizmetlerinde Türkiye'de en iyi olmak, ileri uygulanabilen metodolojik bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla "mükemmel hizmet şirketi olmak" tır.

Misyonumuz,

Uzmanlığımız, deneyimlerimiz ışığında özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerimizin iş ihtiyaçlarına birebir proaktif ve sonuç odaklı cevap veren çözümler geliştirmektir.